مقایسه اوریفلیم ترکیه و ارمنستان سال ۱۴۰۰


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۱۴ مرداد ۱۴۰۰
نویسنده: سایت Oriflame2u.ir
Oriflame2u.ir
مشاور رسمی شرکت اوریفلیم
مشاور رسمی شرکت اوریفلیم
اوریفلیم ارمنستان
اوریفلیم ترکیه، اوریفلیم ارمنستان
تعداد بازدید
2044 بازدید
رایگان

دوستان سلام:
مطلبی در همین سایت مربوط به مقایسه اوریفلیم ترکیه و ارمنستان وجود دارد که چون شرایط کامل تغییر کرده، تصمیم گرفتیم آن را آپدیت کنیم تا باعث سر در گمی شما دوستان نشود.

تغییر شرایط از ابتدای همه گیری کرونا و جنگ ارمنستان و آذربایجان پیش آمد و وزنه برتری را به سمت اوریفلیم ترکیه تغییر داد و باعث شد اکثر مشاوران بزرگ ارمنستان به اوریفلیم ترکیه کوچ کنند.
در حال حاضر چند مورد از مزیت‌های اوریفلیم ترکیه را می‌توان موارد زیر دانست:
رفت و آمد مسافر بین ایران و ترکیه بسیار بیشتر از ایران و ارمنستان است و در نتیجه انتقال محصولات با سرعت و اطمینان بیشتری انجام می‌شود.

جمعیت ترکیه به مراتب بیشتر از ارمنستان است و محصولات مرتبا شارژ شده و به راحتی اتمام موجودی نمی‌شوند.

هزینه اکثر محصولات اوریفلیم ترکیه با توجه به قیمت لیر ترکیه در مقابل درام ارمنستان مناسب‌تر تمام می‌شود.

 

کاتالوگ اوریفلیم ترکیه آف‌های بهتری ارایه می‌دهد و همچنین برای مشاوران هدایا و مزیت‌های همکاری بهتری را فراهم می‌کند.

مرز مشترک طولانی بین ایران و ترکیه امکان انتقال بار به صورت زمینی را بهتر از مرز ایران و ارمنستان فراهم می‌کند.

همیشه در زمستان رفت و آمد ایران و ارمنستان به علت جاده‌های کوهستانی و خطرناک به حداقل می‌رسد که این موضوع انتقال محصولات را گاها تا چند ماه عقب می‌اندازد. این مشکل در مورد اوریفلیم ترکیه و امکان انتقال بار به صورت هوایی اصلا وجود ندارد.

ما با تیمی کار می‌کنیم که هم امکان انتقال هوایی و هم امکان انتقال زمینی محصولات را دارند و در نتیجه کاملا می‌توانیم بین سرعت رسیدن بار و یا کمی مناسب‌تر تمام شدن قیمت کالا یکی را انتخاب کنیم. البته ما همیشه انتخابمان به نفع مشتری و سرعت عمل بوده است.

توصیه ما به شما دوستانی که تصمیم دارید مشاور اوریفلیم شوید این است که، در حال حاضر (سال هزار و چهار صد)  با اوریفلیم ترکیه کار کنید. همچنین تیمی را انتخاب کنید که فراز و نشیب اوریفلیم را طی چندین سال از ارمنستان تا ترکیه و حتی گرجستان را دیده باشد و بتواند به خوبی شما را راهنمایی و همراهی کند. با تیمی کار کنید که شرایط انتقال بار زمینی و هوایی با انتخاب شما را داشته باشد.
از این موارد گذشته، کار امروز را به فردا نیاندازید و کار خود را شروع کنید.
اوریفلیم با سرمایه اولیه اندک می‌تواند درآمد خوبی برای شما داشته باشد. این کار را می‌توانید در کنار کار اصلی خود انجام دهید. یا صرفا به این کار مشغول باشید. یا در خانه باشید، به زندگیتان برسید و حداقل به اندازه یک کارمند درآمد داشته باشید.

یک بار تصمیم بگیرید که کارمند کسی نباشید
ما کمکتان می‌کنیم

  راهنمای خرید:
  • برای اطلاع از محصولات موجود، آف‌های برتر، قیمت محصولات و خرید محصولات، به کانال تلگرام و یا پیج اینستاگرام ما بپیوندید.
  • شما هم می‌توانید مشاور شرکت اوریفلیم شوید و صاحب شغلی با مزایای قابل توجه باشید. با ما تماس بگیرید: 09133575437 ( دلشاد ).
  • از نظرات خود ما را مطلع کنید.