نحوه مشاور شدن و نحوه کار در اوریفلیم


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۲۴ شهریور ۱۳۹۸
نویسنده: سایت Oriflame2u.ir
Oriflame2u.ir
مشاور رسمی شرکت اوریفلیم
مشاور رسمی شرکت اوریفلیم
اوریفلیم ارمنستان
اوریفلیم ارمنستان
تعداد بازدید
8321 بازدید
رایگان

در این متن تصمیم دارم تا نحوه مشاور شدن و نحوه کار در اوریفلیم را از سیر تا پیاز برایتان توضیح دهم. امیدوارم شما هم حوصله و تمایل خواندن این مطلب را داشته باشید.

اوریفلیم شرکتی سوئدی است که قدمتی ۵۰ ساله دارد. این شرکت در بیش از ۶۰ کشور دنیا فروش دارد و در سراسر دنیا بیش از دو میلیون مشاور فروش دارد (سایت شرکت اوریفلیم – کلیک کنید).

علاوه بر این که این شرکت جزوه چند برند برتر دنیا می‌باشد و برای مثال در سال ۲۰۱۵ و … دومین برند پر فروش آرایشی و بهداشتی در سراسر دنیا بوده است ( اینجا کلیک کنید ، یا اینجا کلیک کنید)، امتیاز محصولات این شرکت ارگانیک، اصل، مرغوب، بدون سرب و … بودن است که چون بدون واسطه و از طریق مشاوران فروش اوریفلیم مستقیم به دست خریدار می‌رسد، امکان تقلب در آن بسیار کم می‌شود.

اوریفلیم در تمام دنیا محصولاتش را از طریق مشاورانش به فروش می‌رساند. مشاوران اوریفلیم پیش از این که با شما رو به رو شوند، آموزش‌های لازم برای انتخاب بهترین محصول مخصوص شما را دیده‌اند و می‌توانند شما را راهنمایی کنند تا از میان انبوه محصولات گوناگون اوریفلیم، بهترین را که مناسب‌تان است انتخاب کنید.

بعد از این که شما محصولی را سفارش می‌دهید، مشاوران اوریفلیم آن را با دیگر سفارش‌هایشان در سایت اوریفلیم با کد و پسورد خودشان وارد می‌کنند، و بعد از این که مستقیم از شرکت برایشان پست شد، آن را در اختیار شما قرار می‌دهند.

 

در اوریفلیم ارمنستان هر ۲۱ روز یک بار کاتالوگ جدیدی از اوریفلیم معرفی می‌شود. در هر کاتالوگ محصولات زیادی با آف‌های مختلف وجود دارد. به این صورت، شما با کمی برنامه‌ریزی و همراهی با مشاوران اوریفلیم، همواره می‌توانید محصول دلخواه‌تان را با تخفیفی بسیار عالی تهیه کنید و به این صورت قیمت محصولات اوریفلیم در مقایسه با دیگر برند‌های معتبر هم رده با اوریفلیم بسیار مقرون به صرفه خواهد بود (کلیک کنید تا جدید ترین کاتالوگ اوریفلیم را مشاهده کنید).

پس به عنوان یک خریدار محصولات اوریفلیم، به شما توصیه می‌شود که با معرفی هر کاتالوگ، نگاهی به آن بیاندازید و محصولی که احتیاج دارید و یا در چند ماه آینده احتیاج خواهید داشت را تهیه کنید. مخصوصا که اگر آن محصول تخفیف خوبی هم داشته باشد. چون بعد از اتمام هر کاتالوگ، دیگر امکان استفاده از تخفیف‌های آن کاتالوگ وجود نخواهد داشت.

 

اگر شما بخواهید به عنوان یک مشاوره به گروه بی نظیر اوریفلیم بپیوندید و شغلی خوب را امتحان کنید، بعد از پیوستن به گروه اوریفیم ( برای این کار با ما تماس بگیرید ۰۹۱۳۳۵۷۵۴۳۷ دلشاد ) ، و آموزش‌هایی که مه به شما می‌دهیم و راهنماییتان می‌کنیم، می‌توانید با معرفی کاتالوگ اوریفلیم به دیگران و دریافت بیعانه، با سرمایه‌ای بسیار ناچیز شروع به کار کرده و از مشتری‌های خود سفارش بگیرید و یا بعد از تهیه محصولات خوب در هر کاتالوگ (این روش احتیاج به سرمایه‌گذاری اندکی بیشتر دارد که البته سود بیشتری را هم خواهد داشت)، آن‌ها را در اختیار خریداران قرار دهید و بفروشید.

مشاور اوریفلیم شدن مزیت‌های بیشماری دارد( اینجا کلیک کنید ). برای مثال شما صاحب شغلی می‌شوید که مکان و زمان برایش اهمیتی ندارد و شما فقط کافی است کامپیوتر و یا گوشی هوشمند و اینترنت داشته باشید. البته تلاش برای فروش حضوری به خریداران و صحبت چهره به چهره با خریداران مزیتی است که نمی‌توان از آن گذشت. همچنین حضور پر رنگ در محافل عمومی، آرایشگا‌ه‌ها، ورزشگاه‌ها و … به راحتی فروش شما را روز به روز بشتر خواهد کرد.

اوریفلیم هم به شما امکانات بی‌نظیری می‌دهد. هدیه شروع به کار، جشنواره‌های تابستانی، جشنواره روز مادر، جشنواره شب سال نو و … .

در اوریفلیم شما دیگر رییسی ندارید که همیشه بله قربان گو باشید. بسته به توانایی خودتان می‌توانید کارتان را پیش ببرید و اگر روحیه کار تیمی را هم داشته باشید، می‌توانید در آمدهایی داشته باشید که کارمندان نمی‌توانند آن را حتی در خواب ببینند.

به شخصه واقعا تعجب می‌کنم وقتی می‌بینم یک کارمند، فروشنده، ویزیتور، منشی و … روزی ۸ ساعت را صرف کاری می‌کند که برایش خستگی فراوان دارد و در پایان ماه هم چیزی عایدش نمی‌شود. می‌توانم قول تضمینی بدهم که شما اگر روزی چند ساعت برای اوریفلیم، حتی در منزل خود، حتی بدون سرمایه اولیه، کار کنید، بعد از چند ماه دیگر حاضر نخواهید بود درآمد اوریفلیم را با هیچ کار دیگری عوض کنید. بگذریم از این که در این کار دوستان فراوانی پیدا خواهید کرد، امکان رفتن به جشنواره‌های بین المللی را خواهید داشت، امکان پیشرفت نامحدود خواهید داشت و از تمام توان و استعداد خود برای پیشرفت استفاده خواهید کرد و بعد از چند سال در شغل خود فسیل نخواهید شد.

واقعا درآمد در اوریفلیم مرز ندارد، فقط این شمایید که با تلاش، خلاقیت و توانایی‌هایتان، آن مقدار از آن برداشت خواهید کرد که حقتان است.

برای مشاور شدن فقط صفحه اول پاسپورت یا ترجمه صفحه اول شناسنامه کافی است، بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای! بعد از چند روز کد و پسوردی برایتان می‌آید که با آن می‌توانید وارد سایت اوریفلیم ارمنستان شوید، بیعانه می‌دهید، سفارش‌هایتان را ثبت می‌کنید و خلاصه به راحتی کاری که می‌تواند زندگی شما را متحول کند شروع می‌کنید.

این را هم بگویم که حتی برای خرید ماهانه چند خانواده شما می‌توانید به جمع خانواده اوریفلیم بپیوندید. یعنی اوریفلیم میگه یک قدم شما بیا به طرف شرکت، شرکت ۱۰ قدم به سمت شما میاد! و علاوه بر این که می‌توانید محصولات مورد نیاز خود را با تخفیفی باور نکردنی تهیه کنید، می‌توانید صاحب شغلی بی نظیر شوید.

البته محلق شدن به یک تیم خوب که بتواند به خوبی شما ما را راهنمایی کند، آموزش دهد و از بابت پرداخت‌هایتان مطمئن باشید، اهمیت دارد که ما می‌توانیم شما را در این زمینه کمک کنیم.

منتظریم تا با ما تماس بگیرید … ، حتما دیگر مطالب در مورد مشاور شدن و اوریفلیم را مطالعه کنید( اینجا کلیک کنید ) و با آغوشی باز از تغییر مثبت زندگی خود استقبال کنید. شغلی بی نظیر، با درآمد عالی، متنوع، شاد و مطمئن منتظر شماست. با ما تماس بگیرید (۰۹۱۳۳۵۷۵۴۳۷ دلشاد).

 

لطفا سوال‌هایی که دارید را در قسمت نظرات از ما بپرسید و از نظرات خود ما را مطلع کنید.

 

همین امروز شروع کنید و رویاهای فردایتان را با دست خودتان بسازید

  راهنمای خرید:
  • برای اطلاع از محصولات موجود، آف‌های برتر، قیمت محصولات و خرید محصولات، به کانال تلگرام و یا پیج اینستاگرام ما بپیوندید.
  • شما هم می‌توانید مشاور شرکت اوریفلیم شوید و صاحب شغلی با مزایای قابل توجه باشید. با ما تماس بگیرید: 09133575437 ( دلشاد ).
  • از نظرات خود ما را مطلع کنید.