نحوه محاسبه قیمت محصولات اوریفلیم از روی کاتالوگ


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۱۶ خرداد ۱۳۹۸
نویسنده: سایت Oriflame2u.ir
Oriflame2u.ir
مشاور رسمی شرکت اوریفلیم
مشاور رسمی شرکت اوریفلیم
اوریفلیم ارمنستان
اوریفلیم ارمنستان
تعداد بازدید
5214 بازدید
رایگان

یکی از سوال هایی که مشتریان و مصرف کنندگان محصولات اوریفلیم خیلی زیاد مطرح می کنند این است که چگونه می توانیم قیمت تمام شده محصولات را خودمان از روی کاتالوگ محاسبه کنیم.

در واقع پاسخ دادن به این سوال امکان ندارد مگر این که شما خود مشاور اوریفیلم شوید و کامل در جریان نحوه رسیدن محصولات از ارمنستان به دست مشتری قرار بگیرید. بگذارید با نحوه تعیین قیمت کمی آشنا شویم.

زمانی که شما محصولی را سفارش می دهید و تسویه می کنید، مشاور اوریفلیم محصول مورد نیاز شما را در سبد کالای مورد نیاز خودش از شرکت قرار می دهد و صبر می کند تا زمان ثبت سفارش برسد که البته باید با سفارش مشتریان دیگر جمع شود و یکجا به شرکت ارایه شود.

بعد از ثبت سفارش، مشاور هزینه محصولات را پرداخت می کند. مشکل اول همین جا پیش می آید. با توجه به تغییر قیمت دلار و درام امنستان و … (قیمت محصولات اوریفلیم به درام ارمنستان مدت ها است که تغییر خاصی ندارد و حتی در مواردی کاهش هم داشته است)، محاسبه قیمت هر محصول باید همان زمانی باشد که مشتری سفارش می دهد تا مشتری و مشاور هیچ کدام ضرر نکنند.

سپس بعد از مراحل اداری و … محصول از طرف شرکت اوریفلیم در ارمنستان برای مشاور فرستاده می شود. ابتدا به صورت زمینی وارد ایران شده و سپس از طریق پست یا تیپاکس به دست مشاور میرسد و مشاور اوریفلیم هم بعد از جداسازی، محصول مورد نظر را به مشتری می رساند که در بسیاری از موارد این مراحل حدود ۲ تا ۴ هفته بسته به شرایط آب و هوایی، تعطیلات، مرز و … زمان می برد.

تا اینجا توجه داشته باشید که هر چند محصولات از ارمنستان به دست مشتری می رسد، اما می توان گفت که فقط یک واسطه که همان مشارو اوریفیم است بین تولید و مصرف وجود دارد.

مشاور باید برای محاسبه قیمت، مواردی همچون زمان صرف شده برای ثبت سفارش، بیمه حمل محصولات تا وقتی به دست مشاور می رسد، هزینه حمل و نقل تا ایران، هزینه پست برای مشاور و مشتری و … را در نظر بگیرید تا بتواند به شما قیمت بدهد. بنابراین محاسبه قیمت دقیق از طرف خود مشتری امکان ندارد.

علاوه براین، اوریفلیم در کاتالوگ های مختلف، محصولات مختلف را با تخفیف های متفاوت اریه می دهد که مشاور باید در نظر داشته باشد که چه محصولی را از چه کاتالوگی تهیه کرده تا در ارایه محصول به مشتری جانب انصاف را رعایت کند.

بنابراین بهترین راه برای مطلع شدن از قیمت ها، این است که در اینستاگرام (کلیک کنید)، تلگرام (کلیک کنید)، واتس آپ به ما پیام دهید و یا با شماره ۰۹۱۳۳۵۷۵۴۳۷ (زهره دلشاد) تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم. همچنین در کانال ها و پیج های ما قیمت محصولات و خواص و مشخصات آنها همراه با هر کاتالوگ ارایه می شود.

 

  راهنمای خرید:
  • برای اطلاع از محصولات موجود، آف‌های برتر، قیمت محصولات و خرید محصولات، به کانال تلگرام و یا پیج اینستاگرام ما بپیوندید.
  • شما هم می‌توانید مشاور شرکت اوریفلیم شوید و صاحب شغلی با مزایای قابل توجه باشید. با ما تماس بگیرید: 09133575437 ( دلشاد ).
  • از نظرات خود ما را مطلع کنید.