پرسش و پاسخ اوریفلیمی


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۱۴ خرداد ۱۳۹۸
نویسنده: سایت Oriflame2u.ir
Oriflame2u.ir
مشاور رسمی شرکت اوریفلیم
مشاور رسمی شرکت اوریفلیم
اوریفلیم ارمنستان
اوریفلیم ارمنستان
تعداد بازدید
1648 بازدید
رایگان

سلام

دوستان بسیاری سوال هایی مطرح می کنند که تصمیم گرفتیم برخی از این سوال های پر تکرار رو در این صفحه پاسخ دهیم.

 

سوال: این کد که شما میگید بزنیم تو سایت بچ اولا ممکنه جلد کرم کا روش کد هست درست باشه اما محتویاتش یه‌چیز دیگه توش ریخته شده باشه. از کجا به اصل بودن محصولات پی ببریم؟

پاسخ:

۱- اوریفلیم به صورت دوره ای و مداوم بسته بندی محصولات رو عوض می کنه و به این صورت برای کسی صرف نمی کنه که بخواد محصولی رو تولید کنه و در بسته بندی های دسته دوم اوریفلیم و یا شبیه اوریفلیم بفروشه چون باید مداوم بسته بندی و طراحی رو عوض کنه که حتما براش مقرون به صرفه نیست. ۲- تولید رایحه هایی شبیه به اوریفلیم بسیار سخته و مشتری واقعی در صورت این اتفاق به خوبی متوجه میشه و اصلا افرادی که جنس اصل و تقلبی را تشخیص می دهند، بیشتر از هر چیز به رایحه توجه می کنند و اگر شما مصرف کننده محصولات باشید، اجناس اصل و فرع احتمالی رو به خوبی تشخیص خواهید داد.
۳- نحوه فروش محصولات اوریفلیم در تمام دنیا از طریق مشاورهای رسمی اوریفلیم است. وقتی شما مشاور اوریفلیم را پیدا کردید که محصولات رو طبق کاتالوگ به شما ارایه می دهد،  مطمین می شود که محصول اصل را دریافت می کنید. البته راه مطمین دیگه اینه که خودتان آستین بالا زده و برای تهیه محصولات اوریفلیم کد مشاور بگیرید و مستقیم و بدون واسطه محصولاتتون رو از شرکت تحویل بگیرید.
همچنین اوریفلیم محصولاتش رو از طریق مشاورهاش می فروشه. در هیچ جای دنیا اوریفلیم به در فروشگاه و یا از طریق سایت به فروش نمیرسه.

 

سوال: من کد بچ اوریفلیم رو حروف انگلیلیسیشو هرجی تغییر دادم باز تیک سبز داد!!!

پاسخ:

۱- ابتدا میشه از سایت زیر استفاده کنید که بهتر جواب میده و بعد از هر بچ کد که وارد کردید یک بار صفحه رو ریفرش کنید:

کلیک کنید

۲- بچ کد بیشتر اطلاعات مربوط به تاریخ انقضا رو مشخص می کنه که در برخی از برندها و محصولاتی که بیش از سه سال تاریخ مصرف دارند درج نمی شود. تمام محصولات اوریفلیم دارای برچسب لیزری هستند که توسط او میشه به اصل بودن محصول اطمینان حاصل کرد.

 

سوال: اوریفلیم مگه تو سوئد ساخته نشده چرا مارک کشور ارمنستان روشه؟

۱- اوریفلیم ی برند ۵۰ ساله سویدی است و همانند کارخانه های بزرگی در خود سوید، لهستان، روسیه، چین و … دارد. در این کارخانه ها محصولات تحت لیسانس اوریفلیم و با نظارت اوریفلیم تولید می شود. بنابراین بسته به این که چه محصولی رو خریداری کنیم، نام هر یک از این کشور ها روی محصول هست. مثلا مامی که الان جلوی من قرار گرفته نوشته ساخت روسیه و در ادامه نوشته دوبلین، استکهلم و سوید.

۲- ۹۹ درصد محصولات اوریفلیم موجود در ایران از طریق اوریفلیم ارمنستان تهیه می شود. ارمنستان نمایندگی بزرگی از اوریفلیم است و حتی خانم میناسیان پانزدهمین مشاور پر فروش اوریفلیم در جهان در سال ۲۰۱۸ شد. بنابراین بسیار عادی است که زبان اصلی کاتالوگ ارمنی باشد و روی محصولات و روی لیبل لیزری عبارت های ارمنی ببینید.

 

منتظر نظرات و سوال های شما هسیتم تا این صفحه را هر چه کاملتر کنیم.

  راهنمای خرید:
  • برای اطلاع از محصولات موجود، آف‌های برتر، قیمت محصولات و خرید محصولات، به کانال تلگرام و یا پیج اینستاگرام ما بپیوندید.
  • شما هم می‌توانید مشاور شرکت اوریفلیم شوید و صاحب شغلی با مزایای قابل توجه باشید. با ما تماس بگیرید: 09133575437 ( دلشاد ).
  • از نظرات خود ما را مطلع کنید.