کرم روز و کرم شب


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۲۰ بهمن ۱۳۹۷
نویسنده: سایت Oriflame2u.ir
Oriflame2u.ir
مشاور رسمی شرکت اوریفلیم
مشاور رسمی شرکت اوریفلیم
اوریفلیم ارمنستان
اوریفلیم ارمنستان
تعداد بازدید
7859 بازدید
رایگان

ستفاده از کرم‌های روز و شب یک کار لوکس و غیرضروری نیست. به گفته متخصصان پوست، استفاده از این محصولات از بروز خشکی پوست پیشگیری می‌کند و روند پیری پوست را به‌تاخیر ‌می‌‌اندازد 

نحوه صحیح کرم زدن

کرم روز

هنگام روز، صورت در برابر اشعه هایی که از خورشید می تابد، آلودگی هوا ، استرس های محیطی و… قرار دارد.بنابراین کرم های روز در درجه اول با هدف محافظت و نگهداری تولید میشوند و حاوی اس پی اف برای جلوگیری از آفتاب سوختگی، و چروک زودرس، آنتی اکسیدان، و مودای مانند کافئین هستند که باعث میشوند پوست پر انرژی و سفت به نظر بیاید. کرم های روز همچنین به این منظور ساخته میشوند که زیر آرایش صورت قرار بگیرند، به همین خاطر در فرمولشان چربی کمتری دارند و به راحتی جذب صورت میشوند تا صورتتان در طول روز بتواند نفس بکشد. در واقع صورتتان رو برای یه آرایش تمیز و بدون چربی حاضر می کند.

کرم شب

شب هنگامی است که پوست به لیفتینگ احتیاج دارد. زمانی که پوست، مانند دیگر اعضای بدن، شروع به باز سازی و ترمیم خود می کند. به همین خاطر کرم های شب بر رطوبت و ترمیم پوست متمرکز هستن. این کرم ها به گونه ای درست شدند که در یک پروسه ی زمانی طولانی جذب پواست.شوند، زیرا دیگر خطری مانند نور آفتاب پوست را تهدید نمی کند و نیازی به جذب پر سرعت نیست. همچنین این کرم ها حاوی بالاترین مقدار مواد ضد چروک هستند که هنگام شب وقتی که انواع کرم های ضد آفتاب دیگر مزاحمشان نیستند میتوانند به راحتی کار خودشان رو انجام بدهند.

  راهنمای خرید:
  • برای اطلاع از محصولات موجود، آف‌های برتر، قیمت محصولات و خرید محصولات، به کانال تلگرام و یا پیج اینستاگرام ما بپیوندید.
  • شما هم می‌توانید مشاور شرکت اوریفلیم شوید و صاحب شغلی با مزایای قابل توجه باشید. با ما تماس بگیرید: 09133575437 ( دلشاد ).
  • از نظرات خود ما را مطلع کنید.