گرانی دلار و محصولات اوریفلیم


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۸ بهمن ۱۳۹۷
نویسنده: سایت Oriflame2u.ir
مشاور رسمی شرکت اوریفلیم
اوریفلیم ارمنستان
دسته بندی
تعداد بازدید
1110 بازدید
رایگان

اخیرا سوال اکثر مشتریان این است که با این گرانی دلار و گران شدن محصولات ارگانیک چکار کنیم؟ چگونه می توان در این اوضاع محصولات اوریفلیم را خریداری کنیم؟

پاسخ ما به این دوستان و شمایی که احتمالا همین سوال را می پرسید طی چند مرحله و به صورت زیر است.

– آنچه واضح و بدیهی است، افزایش قیمت محصولات اوریفلیم و تمام محصولات خارجی و مبتنی بر دلار است که اتفاق افتاده است. تمام برندهایی که خارجی هستند و بعد از مدتی داخلی ها به علت استفاده از مواد اولیه خارجی، گران خواهند شد. این یک امر کاملا بدیهی است. اما آنچه به اوریفلیم برتری می دهد، تخفیف های بزرگی است که شرکت در کاتالوگ های خود می دهد. با اندکی برنامه ریزی، همراه شدن با کانال (کلیک کنید) و اینستاگرام ما (کلیک کنید) و آینده نگری، همچنان می توانید محصولات مورد نیاز خود را از آف های بزرگ اوریفلیم با قیمت بسیار مناسب نسبت به برند های دیگر تهیه بفرمایید. برای مثال وقتی یک محصول ۵۰ الی ۶۰ درصد تخفیف می خورد، می توانید آن را برای مصرف یک سال تهیه کنید و مطمین باشید که محصولی که دست شما می رسد در هیچ انباری ذخیره نشده بوده، تولید بسیار جدید کارخانه است و حداقل ۲ سال از زمان رسیدن به دست شما  تاریخ مصرف دارد. توجه داشته باشید که اوریفلیم بر خلاف اکثر برند ها و کارخانه ها، محصولات تخفیف خورده اش تولید جدید کارخانه هستند و هیچ تفاوتی با همان محصول در کاتالوگی که تخفیف ندارد، ندارند!!

۲- علاوه بر مورد یک، با یک برنامه ریزی مناسب و همراه شدن چند خانواده با هم، خودتان می توانید مشاور شرکت اوریفلیم شوید و محصولات اوریفلیم را مستقیما از کارخانه دریافت کنید. در این حالت، محصولات حداقل ۲۰ درصد از آنچه در کاتالوگ معرفی می شود ارزانتر به دست شما می رسد. ضمنا از هدیه ها و جشنواره های بی نظیری که شرکت برگزار می کند استفاده خواهید کرد. استراتژی شرکت اوریفلیم این است که تا حد امکان محصولاتش را بدون واسطه به دست شما برساند. پس آستین ها را بالا بزنید و حداقل برای دریافت ارزانتر محصولات، مشاور شرکت اوریفلیم شوید. ما شما را در این راه کمک می کنیم. در ضمن، مشاور شرکت اوریفلیم شدن پتانسیل این را دارد که در مدتی نه چندان زیاد، مشاور ارشد شده و علاوه بر فروش بالا و … از حقوق ۱۰۰۰ دلار در ماه شرکت هم بهره مند شوید. البته این مهم احتیاج به سخت کوشی، تلاش، آموزش و … دارد که حتما در شما که متن را تا اینجا دنبال کرده اید پیدا می شود. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه روی این متن کلیک کنید.

۳- متاسفانه برخی محصولات را در انبارها نگه می دارند تا هر چه گرانتر شود. تمام محصولات تاریخ مصرف داردند و این کار از تاریخ قابل استفاده محصولات می کاهد. این کار در اوریفلیم امکان ندارد. زیرا اولا تعداد و نوع محصولات اوریفلیم آنقدر زیاد است که هیچ کس نمی تواند آن ها را در مقدار زیاد انبار کند. دوما اوریفلیم به صورت دوره ای و پیاپی نوع بسته بندی و … محصولات را تغییر می دهد که هم امکان ارایه محصول تقلبی را کم کند و هم احتکار آن را بی ارزش می کند.

۴- اتفاقا در این گران شدن ها سودجویان به فکر ارایه محصول تقلبی می افتند. شما با خرید از اوریفلیم اطمینان دارید که محصول را از کارخانه و مشاور مورد اطمینان اوریفلیم دریافت می کنید و به هیچ عنوان واسطه ای برای تقلب بین شما و کارخانه نیست.

  راهنمای خرید:
  • برای اطلاع از محصولات موجود، آف‌های برتر، قیمت محصولات و خرید محصولات، به کانال تلگرام و یا پیج اینستاگرام ما بپیوندید.
  • شما هم می‌توانید مشاور شرکت اوریفلیم شوید و صاحب شغلی با مزایای قابل توجه باشید. با ما تماس بگیرید: 09133575437 ( دلشاد ).
  • از نظرات خود ما را مطلع کنید.