تونر چیست؟


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۲۰ بهمن ۱۳۹۷
نویسنده: سایت Oriflame2u.ir
Oriflame2u.ir
مشاور رسمی شرکت اوریفلیم
مشاور رسمی شرکت اوریفلیم
اوریفلیم ارمنستان
اوریفلیم ارمنستان
تعداد بازدید
1588 بازدید
رایگان

#تونر_چیست؟
تونر یا به عبارتی شاداب کننده بعداز پاکسازی اولیه پوست(یاهمان شستشوی پوست) مورد استفاده قرار میگیریدو باقیمانده اثرات موادارایشی وسلولهای مرده پوست را از سطح پوست پاک میکندو باعث شادابی وطراوت پوست میشود.
تونرها ph پوست را تنظیم میکنند وبا بهبودگردش جریان خون در پوست باعث تضمین سلامت پوست میشوند وقتی که ph تنظیم میشود قدرت دفاعی پوست بالا میرود, با بالا رفتن سن معمولا ph قلیایی میشودکه با استفاده از تونرمتناسب باپوست ان رابه حالت اسیدی نزدیک میکنیم, تونرها نیز منافذ پوست را کاملا از الودگی پاک میکنند وپوست را شفاف میکنند. تونرها دارای مواد ارام کننده ومرطوب کننده پوست هستند, پوست را ریکاوری میکنند.
تونرها حتما باید براساس نوع پوست انتخاب شوند, بعداز استفاده از انها تاثیر محصولات مراقبتی روز وشب چند برابر میشود. تونر را میتوان به دفعات استفاده کرد ولی یکی از مناسبترین دفعات استفاده ساعات پایانی شب وقبل از خواب میباشد چون در فاصله ای که خواب هستید پوست شما میتواند دوره ریکاوری رابه خوبی طی کند. در انتخاب شوینده وتونر نوع پوست در نظر گرفته میشود چون نوع پوست خیلی مهم است.

#عملکرد_تونر: تونر باقیمانده آلودگی ها رو از روی پوست پاک میکنه، ph پوست رو به حالت نرمال برمیگردونه، منافذ پوست رو تنگ میکنه و حالت پوست پرتقالی پوست صورت رو به مرور از بین میبره و کار یک مرطوب کننده سبک رو براتون انجام میده.

بعد از اصلاح صورت چه خانمها و چه آقایون استفادش توصیه میشه.

برای انواع پوست هست. و مثل فیس واش انواع ارگانیکش فوق العاده خوب هستن و توصیه میشن.

#طرز_استفاده_از_تونر:
بعد از شستن پوست با ژل شستشو, پوست را خشک کرده وسپس از تونر استفاده میکنیم, پنبه را به تونر اغشته کرده وجهت به جریان انداختن خون با ملایمت وبه حالت دورانی روی پوست خود بکشید با توجه به اینکه بیشترین چربی در منطقه t صورت یعنی پیشانی, بینی وچانه میباشد, استفاده از تونر در این نواحی اثربخش تر است بهتر است از کشیدن تونر به دورچشم و نواحی لب خودداری شود, تونر را برای گردن نیز میتوان استفاده کردبرای گردن پنبه اغشته به تونر را از پایین به بالا میکشیم, برای کسانیکه پوست فوق العاده خشک وحساس دارند بهتر است از تونرهای بدون الکل استفاده شود که در کاتالوگ های مختلف انواع تونرها متناسب با پوستهای مختلف موجود میباشند.

  راهنمای خرید:
  • برای اطلاع از محصولات موجود، آف‌های برتر، قیمت محصولات و خرید محصولات، به کانال تلگرام و یا پیج اینستاگرام ما بپیوندید.
  • شما هم می‌توانید مشاور شرکت اوریفلیم شوید و صاحب شغلی با مزایای قابل توجه باشید. با ما تماس بگیرید: 09133575437 ( دلشاد ).
  • از نظرات خود ما را مطلع کنید.