محصولات HairX – Nourishing


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۲۸ خرداد ۱۳۹۸
نویسنده: سایت Oriflame2u.ir
Oriflame2u.ir
مشاور رسمی شرکت اوریفلیم
مشاور رسمی شرکت اوریفلیم
اوریفلیم ارمنستان
اوریفلیم ارمنستان
دسته بندی
تعداد بازدید
1857 بازدید
رایگان

محصولات HairX – Nourishing

این محصولات مخصوص موهایی فرموله شده که توسط مواد شیمیایی مثل رنگ کردن های مکرر , مواد دکلره , انواع مواد صافی و فر و از این قبیل سلامت خود را از دست داده و خشک و وز و شکننده شده است.
این محصولات به دلیل دارا بودن یک مجموعه منحصر به فرد از مواد مغذی و قدرت ترمیم کنندگی بالا باعث بهبود ساختمان مو و از بین رفتن آثار خشکی و ضایعات ساقه مو شده و شادابی و لطافت از دست رفته را به موها باز میگرداند.

حاوی فیبرهای سویا و روغن دانه سافران وحشی

غنی از پروتئین ها و چربی های مشابه آنچه که در ساختار مو موجود است.

محافظت کننده، تغذیه کننده و ترمیم کننده مو

 

HairX Advanced Care Ultimate Repair Nourishing Shampoo
شامپو
این شامپو دارای فرمولی است که بخاطر داشتن کمپلکس فیتونوترینت (گیاه مغذی) منحصربفرد خود علاوه بر اینکه به مو جان تازه میدهد وآنرا دوباره جوان میکند به آرامی مو را تمیز کرده و به تقویت فیبرهای مو از داخل کمک میکند.

۲۵۰ میل

 

HairX Advanced Care Ultimate Repair Nourishing Canditioner
نرم کننده
دارای فرمولی مغذی ودوباره جوان کننده بخاطر وجودکمپلکس فیتونوترینت(گیاه مغذی) منحصربفرد, که مخصوصا برای کمک به موهای اسیب دیده وبسیار رنگ شده طراحی شده است.

۲۰۰ میل

  راهنمای خرید:
  • برای اطلاع از محصولات موجود، آف‌های برتر، قیمت محصولات و خرید محصولات، به کانال تلگرام و یا پیج اینستاگرام ما بپیوندید.
  • شما هم می‌توانید مشاور شرکت اوریفلیم شوید و صاحب شغلی با مزایای قابل توجه باشید. با ما تماس بگیرید: 09133575437 ( دلشاد ).
  • از نظرات خود ما را مطلع کنید.