تفاوت بین prebiotics ها و پروبیوتیک ها چیست؟


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۵ اسفند ۱۳۹۷
نویسنده: سایت Oriflame2u.ir
Oriflame2u.ir
مشاور رسمی شرکت اوریفلیم
مشاور رسمی شرکت اوریفلیم
اوریفلیم ارمنستان
اوریفلیم ارمنستان
تعداد بازدید
1335 بازدید
رایگان

تفاوت بین prebiotics ها و پروبیوتیک ها چیست؟


اساساً، prebiotics ها “غذا” برای باکتری‌های خوب ما هستند، در حالی که پروبیوتیک ها در واقع باکتری‌های “زنده” هستند. ثابت شده‌است که هر دوی آن‌ها به طور بالینی پوست را آرام می‌کنند و در عین حال سلامت باکتری خود را حفظ می‌کنند و سلامتی باکتری‌ها را حفظ می‌کنند تا از استعمار باکتری‌های بد جلوگیری کنند تا عفونت را دفع کنند. این به ویژه برای افراد دارای پوست خشک یا ترک دار اهمیت ویژه‌ای دارد، جایی که شومینه اسیدی و موانع چربی منجر به عفونت می‌شوند. ما از گستره‌ای از prebiotics های بالینی ثابت شده استفاده می‌کنیم که به عنوان مکمل غذایی قدرتمند برای میکرو ارگانیسم‌هایی که در پوست ما یافت می‌شوند (نژاده‌ای باکتری خوب) عمل می‌کنند، اما نمی‌توانند توسط باکتری‌های مضر، مخمرها و moulds استفاده شوند.
prebiotics چه می‌کنند و چه چیزی آن‌ها را برای پوست مفید می‌سازد؟
ما در واقع یک پتری walking هستیم. ما ۱۰ برابر سلول‌های باکتریایی بیشتری نسبت به سلول‌های انسان داریم، که راهی برای گفتن این است که ما ۹۰ % میکروبی و ۱۰ % انسان هستیم. اما میکروب‌ها (یا باکتری‌ها) برای وجود ما کاملاً حیاتی هستند. در دل و روده یک بخش مهم از سیستم ایمنی بدن را تشکیل می‌دهند و نقش حیاتی در هضم غذا بازی می‌کنند. پوست ما خانه trillions باکتری (هر دو خوب است) و یک لایه تشکیل می‌دهد که ما آن را “Skin Flora” یا “پوست microbiota” می‌نامیم و اولین خط دفاعی ما در برابر بیماری، قرمزی، التهاب و عفونت هستند. بنابراین بدون گفتن این که برای به دست آوردن پوست سالم و به حداقل رساندن عفونت، آکنه، قرمزی، اگزما، حفظ سلامتی میکروب‌های مفید پوست ما حیاتی است. این جایی است که پیش از آن و طرفدار – وارد عمل می‌شوند.
چرا باید از آن‌ها استفاده کنیم و برای هر نوع خاصی از پوست مفید هستند؟
آن‌ها برای همه انواع پوستی مفید هستند، از چربی گرفته تا خشک، اما به ویژه برای افراد دارای پوست حساس، جوش یا اگزما، خشک یا خارش افتاده، خشک و یا ترک دار مفید هستند.
متاسفانه عوامل بسیاری وجود دارند که بر باکتری‌های خوب ارزشمند ما تاثیر یا صدمه می‌زنند (که هزاران نفر هستند) و پوست را برای عفونت باکتری‌های بد باز می‌گذارند. اینها شامل آلودگی، بهداشت اضافی هستند که در آن پوشش اسید در خطر قرار می‌گیرد، مواد نگهدارنده، سردی شدید، نور خورشید، ضد – و محصولاتی که تعادل pH پوست را تغییر می‌دهند، مانند s و دیگر exfoliants شیمیایی. بسیاری از محصولات آرایشی و آرایشی زیادی از مواد مصنوعی مثل مواد نگهدارنده سخت (مواد نگهدارنده) استفاده می‌کنند که می‌توانند مواد شیمیایی پوست را تغییر دهند یا نابود کنند. Cleanser کامل ما با استفاده از مواد اولیه به طور طبیعی با یک انتخاب بسیار دقیق از مواد نگهدارنده ملایم و در عین حال موثر، ساخته شده‌است که برای داشتن کم‌ترین تاثیر بر تعادل طبیعی میکروبی روی پوست طراحی شده‌اند. این کار به ترکیبات فعال مانند Biolin (جز تشکیل‌دهنده که رشد باکتری‌های خوب را تحریک می‌کند) شانس بیشتری برای موثر بودن می‌دهد.
چه چیزی آن‌ها را با مواد دیگر متفاوت می‌سازد؟
هیچ جز تشکیل‌دهنده دیگری بعد از ریز s پوست وجود ندارد. All دیگر بر روی سلول‌های پوست و فرایندهای بدن انسان متمرکز هستند.
ثابت شده‌است که OSKIA’s Prebiotics تنها تغذیه مفید باکتری ای که بر روی پوست ما یافته‌اند را تغذیه می‌کنند. The ها بعنوان یک مکمل غذایی قوی برای بیشتر میکروارگانیزم های saprophytic عمل می‌کنند (باکتری سودمند)، در حالی که باکتری‌های مضر، مخمر و moulds نمی‌توانند آن را هضم کنند.

  راهنمای خرید:
  • برای اطلاع از محصولات موجود، آف‌های برتر، قیمت محصولات و خرید محصولات، به کانال تلگرام و یا پیج اینستاگرام ما بپیوندید.
  • شما هم می‌توانید مشاور شرکت اوریفلیم شوید و صاحب شغلی با مزایای قابل توجه باشید. با ما تماس بگیرید: 09133575437 ( دلشاد ).
  • از نظرات خود ما را مطلع کنید.